| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Yes |
| Warranty: | Yes |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Light Source | LED |
| Outer Diameter | 98mm |
| Inner Diameter | 64mm |
| Wattage | 3-5W |
| Input Voltage | AC110-240V |
| Output Voltage | 12V |
| Working Enviroment |
Temperature: 0-40°C Humidity: 20-85% RH |
| Material | Plastic |
| Height | 31mm |
| Working Distance | 40-135mm |
| Quantity of LED | 56(F5)PCS |
| Color of Light | 6500K |