| Customization: | Available |
|---|---|
| Type: | Binocular |
| Magnification: | 4X |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Magnification | 4 |
| Objective diameter(mm) | 30mm |
| Angel of view | 9 degree |
| Field of view | 75m/1000m |
| Focus System | Center |
| Materials | Plastic,rubber,glass Lens |
| Net Weight | 116g |
| Size | 8.3X11X3.8cm |



