|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Type: | Rifle Scope |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Magnification Stated | 4-16X |
| Field Of View (FT/100 YDS) | 5.76-22 |
| Eye relief | 72.4-91MM |
| Coating | Green |
| Tube DIA | 25.4MM |
| Objective Lens | 50mm |
| Length | 380mm |
| Weight | 700g |



