|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Type: | Rifle Scope |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Magnification Stated | 4X |
| Coating | Green |
| Objective Lens | 32mm |
| Exit Pupil | 75mm |
| Tube Dia | 25.4mm |
| Field of View | 36.6@100yds |
| Adjustment | ±35MOA |
| Skockproof and fogproof | Yes |