|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Type: | Rifle Scope |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Magnification Stated | 1.5-4X |
| Coating | Green |
| Objective Lens | 30mm |
| Click Value@100YDS | 1/4 INCH |
| Illumination | Blue, green and red |
| Battery | CR2032 |
| Length | 255mm |
| Weight | 667g |


