|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Type: | Rifle Scope |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Magnification Stated | 4-16X |
| Objective Lens | 40mm |
| Tube Dia | 25.4mm |
| FOV | 5.76-22ft/100YDS |
| Lens Coating | Blue |
| Eye Relief | 72.4-91mm |
| Length | 323MM |
| Weight | 1180G |


