|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Type: | Monocular |
| Magnification: | 10-30X |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Magnification | 10x-30x |
| Objective Diameter(mm) | 30mm |
| Prism Type | BAK4 |
| Number of Lens | 8 pieces 6 groups |
| Lens Coating | Yes |
| Focus system | Cent. |
| UNIT DIAMENSION | 120*40*40mm |
| UNIT WEIGHT | 150g |