|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Type: | Rifle Scope |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Magnification Stated | 3-9X |
| Objective Lens | 40mm |
| Tube Dia | 25.4mm |
| FOV | 13.41-40.38ft/100YDS |
| Eye Relief | 69.1-85.09mm |
| Length | 190MM |
| Weight | 314G |


