| Customization: | Available |
|---|---|
| Type: | Binocular |
| Magnification: | 4X |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Magnification | 6 |
| Objective Diameter(mm) | 21mm |
| Angle of View | 6.8 degree |
| Field of View | 128m/1000m |
| Focus System | Cent. |
| Materials | Plastic, Rubber,Glass Lens |
| Color | Yellow |
| Net Weight | 116g |
