| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | 1 Year |
| Mobility: | Portable |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Light Source | LED |
| Outer Diameter | 98mm |
| Inner Diameter | 64mm |
| Wattage | 3-5W |
| Input Voltage | AC110-240V |
| Output Voltage | 12V&24V |
| Working Enviroment |
Temperature: 0-40°C Humidity: 20-85% RH |
| Material | Plastic |
| Height | 31mm |
| Working Distance | 40-135mm |
| Quantity of LED | 120(F3)PCS |
| Color of Light | 6500K |