|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Yes |
| Warranty: | Yes |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Magnification | 8-24 |
| Objective Diameter(mm) | 50mm |
| EXIT PUPIL DIAMETER | 24-1.8mm |
| FIELD OF View | 8-4.3° /24-15.4° |
| FT/1000YDS | 226-110 |
| M/1000M | 75 -37 |
| MIN.FOCAL.LENGTH | 3M |
| UNIT DIAMENSION | 222x62x80mm |
| UNIT weight | 422g |