| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Yes |
| Warranty: | Yes |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Light Source | LED |
| Outer Diameter | 98mm |
| Inner Diameter | 61mm |
| Wattage | 3.2W |
| Input Voltage | 90V-264V |
| Output Voltage | 12V |
| Working Environment |
Temperature: 0-40°C Humidity: 20-85% RH |
| Material | Plastic |
| Working Distance | 50-250mm |
| Quantity of LED | 48(F5)PCS |
| Color of Light | 6400K |


