|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Magnification: | 7X-45X |
| Type: | Video |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Zoom Magnification | 7×-45× |
| Working Distance | 95mm |
| Super Wide-field Eyepiece | 10×/23mm |
| Adjustable Interpupillary Range | 55-75mm |
| Zoom Ratio | 1:6.3 |
| Illumination | UP&down Halogen Light (12v 20w,12v 10w) |
| With Gem Clip | |


