| Customization: | Available |
|---|---|
| Type: | Monocular |
| Magnification: | 20-60X |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Magnification | 20-60X |
| Objective Diameter(mm) | 60mm |
| Front Lens Diameter(mm) | 82mm |
| Prism Type | BAK4/Porro |
| Eyepiece Diameter(mm) | 15mm |
| Lens Coating | FMC |
| Angle of View | 2.1-1degree |




